Výměna/oprava přístroje Philips Respironics

Vážená paní, vážený pane,

informujeme vás o chystané výměně/opravě přístrojů pro léčbu spánkové apnoe výrobce Respironics Inc. člen skupiny Philips.

Důvodem pro výměnu/opravu přístroje je preventivní upozornění výrobce na možné riziko poškození zdraví pacienta v důsledku degradace polyuretanové pěny, která je v přístroji zabudovaná. Řešením tohoto problému je výměna/oprava dotčených přístrojů. Podrobnosti o této svolávací akci naleznete na webových stránkách výrobce.

Jak proběhne výměna/oprava přístroje Philips Respironics

Dojde vám
informační dopis

Bezplatně nám přístroj pošlete

Vyměníme/opravíme
přístroj

Pošleme vám přístroj zpátky

S ohledem na větší počet dotčených přístrojů bude proces výměny/opravy přístrojů provedený na dálku, prostřednictvím dopravce. Pokud jste o nás už obdrželi informační dopis, postupujte podle pokynů v něm uvedených. Pokud jste informační dopis zatím neobdrželi, vyčkejte. Odesílání dopisů probíhá postupně.
Součástí informačního dopisu je vždy štítek pro bezplatné odeslání přístroje. Nalepíte ho na krabici s přístrojem. Zásilku odnesete do jakékoli pobočky PPL Parcelshop. Síť poboček PPL Parcelshop najdete zde. Nejbližší pobočku PPL Parcelshop najdete zadáním ulice nebo PSČ vedle mapy. Můžete využít služeb jiného dopravce na vaše náklady, pokud PPL ve vašem okolí pobočku nemá.

Pokud potřebujete vyřešit výměnu/opravu vašeho přístroje bez přerušení léčby, tuto možnost nabízíme na pobočkách v Brně, Děčíně, Praze a Plzni. Termín výměny/opravy vašeho přístroje si objednejte pomocí rezervačního systému.

Pokud jste k nám posílali svůj přístroj Philips Respironics z důvodu servisní opravy, automaticky u něj proběhne realizace nápravného opatření, tzn. jeho výměna či oprava. O jejich provedení vás budeme informovat v přiloženém dopise.

Kontakty pro výměnu/opravu přístroje Philips Respironics

Dotazy na podrobnosti týkající se degradace PE-PUR pěny v přístroji a jejímu vlivu na zdraví směrujte na bezplatnou telefonickou linku výrobce Philips Respironics 800 142 990.

V případě dotazů týkajících se provedení výměny/opravy přístroje se obracejte na naše kontakty:

  • e-mail: podpora@saegeling-mt.cz
  • doručovací adresa: Saegeling Medizintechnik, s.r.o., Mírová 1311/9a, 618 00 Brno-Černovice
  • telefon:+420 538 727 837 nebo +420 538 727 847, fungují během pracovních dnů 8:00–16:00

S dotazy spojenými s vlastnictvím přístroje se obracejte na svoji zdravotní pojišťovnu.