Zajišťujeme dodávku přístrojů včetně dlouhodobého servisu

Kdo jsme a co nás charakterizuje

Jsme Saegeling Medizintechnik, tým specialistů zajišťující nejen distribuci zdravotnických přístrojů, ale i kompletní servis a poradenství. Aby naše přístroje byly prospěšné, je nutné starat se o jejich fungování, pomáhat s jejich obsluhou a zajišťovat servis. Nedílnou součástí naší práce jsou také konzultace s lékaři, sestrami a pacienty, během kterých zjišťujeme jejich poznatky a zkušenosti s používáním. Věříme, že jen takto se můžeme zlepšovat a ovlivňovat budoucí vývoj produktů a servisu k lepšímu. Toto je cesta vzájemné spolupráce, o kterou se snažíme.

prodej zdravotnických přístrojů

zaškolení personálu

preventivní bezpečnostně-technické prohlídky předepsané zákonem

pronájem přístrojů

návrhy řešení zdravotnické techniky na míru

záruční a pozáruční servis

odborné poradenství

vzdělávání lékařů a zdravotních sester v oblasti spánkové medicíny

Umíme zajistit velmi rychlé dodávky terapeutických přístrojů nejvyšší kvality a technologické úrovně.

Dokážeme navrhnout optimální řešení terapeutických potřeb domácí oxygenoterapie pro všechny pacienty (od novorozenců až po dospělé).

V oblasti spánkové medicíny umožňujeme pacientům vybrat si nejvhodnější masku z širokého sortimentu.

Máme technologii pro všechny situace domácí umělé plicní ventilace – neinvazivní ventilace (NIV), mouth piece ventilace (MPV), invazivní ventilace (IV).

V oblasti intenzivní medicíny nabízíme řešení pro monitoraci a ventilaci pacientů.

Co je pro nás důležité

Věříme ve vzájemný respekt a úctu

Pracujeme a jednáme s respektem vůči lidem a organizacím. Věříme, že slušnost v komunikaci podněcuje profesionální, přátelské a otevřené prostředí. 

Trváme na etických obchodních praktikách

Etika v obchodním jednání je to, co dělá dlouhodobou spolupráci klidnou a bezproblémovou. Čím více firem zvolí tento přístup, tím je větší šance eliminovat případné nevhodné obchodní prostředí.

Zajímáme se o své klienty a pacienty

Péče je to, co dělá jakoukoliv společnost silnou. Proto sdílíme zkušenosti, znalosti a otevřeně komunikujeme. Pomáháme vám řešit vaše požadavky a překonávat potíže. Díky tomu tak mohou vznikat nová řešení, která pomáhají lidem.

Důležité milníky z naší historie

2022

Od června máme sídlo společnosti v brněnských Černovicích, najdete nás na ulici Mírová 9a.

2021

Slavíme výročí 20 let od založení naší společnosti.

2020

Zakládáme třetí poradenské centrum v Praze, abychom byli blíže pro naše klienty ve středočeském kraji.

2019

Pořádáme již osmý ročník vzdělávací konference SAEGELING POINT.

2018

Prohlubujeme úspěšnou spolupráci s německým výrobcem Löwenstein Medical GmbH. Rozšiřujeme nabídku produktů o oblast anestézie, ventilace a neonatologie.

2016

Úspěšně zavádíme certifikace ISO 9001 a 13485 – potvrzení vysoké a stálé kvality dodávaných výrobků a služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka.

2016

Zakládáme druhé poradenské centrum, nyní pro naše zákazníky v Děčíně a okolí.

2015

Připojujeme se k projektu „Domácí umělé plicní ventilace“, jehož výsledkem je zavedení služeb pro invazivně ventilované pacienty do systému úhrad svazových zdravotních pojišťoven.

2014

Zakládáme první poradenské centrum pro naše zákazníky v Plzni a okolí.

2013

Připojujeme neinvazivní ventilaci také pro nemocniční prostředí – komplexní péče o pacienta od fáze akutní až po domácí chronickou.

2012

Zvětšujeme skladovací prostory – zajišťujeme dostatečnou kapacitu pro rychlé dodávky zdravotnických prostředků pro naše klienty.

2010

Pomáháme Haiti po tragickém zemětřesení – darujeme zdravotnickou techniku v hodnotě 801.684,19 Kč, která je součástí vybavení mobilní nemocnice. Přístroje jsou do oblasti poskytnuty prostřednictvím The Oneness-Heart-Tears and Smiles, celosvětové humanitární služby Sri Chinmoy Center.

2008

Zahajujeme spolupráci s výrobcem Philips Respironics, díky čemuž tak můžeme nabídnout velmi široké portfolio produktů spánkové medicíny – masky, zvlhčovače, příslušenství.

2005

Pořádáme naší první vzdělávací konferenci SAEGELING POINT – spánková medicína nejen z pohledu teorie, ale také praxe. Akci pro spánkové laboratoře pořádáme pravidelně každé dva roky. 

2004

Rozšiřujeme nabídku o produkty pro řešení poruch dýchání ve spánku i mimo spánek. Dodáváme polygrafické a polysomnografické přístroje, dále terapeutické CPAP a BiPAP přístroje včetně výhřevných zvlhčovačů a ostatního kompletního příslušenství.

2001

Zakládáme obchodní společnost. Prvotní zaměření činnosti je na přístrojovou techniku v těchto oblastech – narkotizační přístroje, monitory vitálních funkcí pro běžné prostředí a prostředí magnetické rezonance, ventilátory a narkotizační přístroje pro prostředí magnetické rezonance a koncentrátory kyslíku pro hospice a lázeňská zařízení.