Saegeling Point 2023

Úvodní slovo ke konferenci

Vážení obchodní partneři, vážení příznivci Saegelingu,

je nám ctí navázat na historii vzdělávacích konferencí Saegeling Point, jejichž tradice sahá až do roku 2005. Od samotného počátku jsme si dali za cíl, aby naše vzdělávací konference propojovaly teorii s praxí. I letošní program tomuto zaměření co nejvíce přizpůsobujeme. Jsme na startu dalšího ročníku, kdy přípravy jsou v plném proudu. Shromažďujeme témata a sestavujeme odborný program, který by Vás co nejvíce oslovil.  

Co můžeme už nyní prozradit je, že jsme se po útlumu tzv. „covidových“ let rozhodli cíleně zvolit lokalitu vodní nádrže Lipno, která nabízí krásnou přírodu hned v bezprostřední blízkosti hotelu Element, kde se celá akce bude konat. Díky tomu budeme moci, po dlouhých hodinách strávených v konferenčních sálech, obdivovat a dopřávat si čas v přírodě spojený s výhledy na vodní hladinu Lipenské přehrady či panoramata Šumavy.

Stojíme před výzvou, jak Vás co nejvíce zaujmout, předat Vám novinky, příjemně s Vámi strávit čas a zároveň obohatit Vaše myšlenky. Naším velkým přáním je, abychom dostáli Vašich očekávání minimálně na takové úrovni, na kterou jste byli zvyklí v předchozích ročnících. 

Závěrem Vám poskytneme jednu praktickou radu: vezměte si s sebou pohodlnou obuv a teplé oblečení na venkovní aktivity. Držte si klobouky, bude to jízda!

Těšíme se na květnové setkání s Vámi!

S úctou

Za celý tým Saegeling Medizintechnik
Ing. Leona Běhanová
Jednatelka společnosti